1912294

"Oto najlepsi szachiści wśród uczniów szkół podstawowych

Na ligę złożyły się trzy turnieje dla dziewcząt i chłopców. W zawodach rywalizowało łącznie blisko 50 osób z siedmiu miejskich podstawówek.

We wtorek rozegrano ostatni turniej i podsumowano cały cykl rozgrywek.

Najlepszym młodym szachistą okazał się Maksymilian Arndt. Drugie miejsce zajął Franciszek Bogdan.

Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna była Ewa Bogdan

Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody, które wręczyli Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Radosław Kaczmarek, kierownik Referatu Edukacji.

Rozstrzygnięto także klasyfikację drużyną. Tu pierwsze miejsce zajęła Katolicka Szkoła Sióstr Dominikanek. Na drugim miejscu znalazła się Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1, a na trzecim Szkoła Podstawowa nr 13..."

Nasi zawodnicy w stylu mistrzowskim sięgnęli po zwycięstwo.  Uzyskany rezultat budzi szacunek i uznanie.

TO NIEWIARYGODNY WYCZYN. BRAWA I GRATULACJE DLA CAŁEGO ZESPOŁU!!! 🙂

Piątek, III Tydzień Wielkanocny