Dzieci w świetlicy poznawały różne gatunki drzew oraz ich jesienne owoce. Poznały liście i owoce: Klonów (noski), Kasztanowca (kasztany), Orzecha laskowego i Orzecha włoskiego, Lipę, Jabłuszka rajskie, Jarząb (dwie odmiany), Głóg oraz liście Miłorzębu Japońskiego, Akacji i różnych odmian Dębu.

Godzina wychowawcza na świeżym powietrzu.

A w świetlicy kolorowo, malowanie rozcieńczoną farbą wacików (baloników).

Uczniowie klasy III znają się bardzo dobrze. My nie musimy się integrować i zapoznawać, będąc ze sobą hmm już prawie pół wieku... wczesnoszkolnego oczywiście :) wiemy o sobie wszystko. Nie było dla nas problemem przyjęcie nowego kolegi - Jasia a on nie miał kłopotów z szybkim zaklimatyzowaniem się. Zabawa, która polegała na wypisaniu zalet nie sprawiła nam żadnych trudności. Cóż...jesteśmy idealni, a jak ktoś zapyta o nasze wady ??? Są tak malutkie, że prawie niezauważalne!!! :):):):):):):)

Dzisiaj w grupie "Owieczek "świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. W tym szczególnym dniu życzymy Wam wspaniałych chwil podczas nauki i zabawy w przedszkolu😘

Dzień Kropki jest świętem kreatywności i dobrej zabawy, uczniowie klasy II świętowali dzisiejszy dzień tworząc mini fotobudkę.

Prace - Mikołaja, Maksa, Dawida, Adama S. Coś pięknego, prawda?

Lilie św. Antoniego oraz prace techniką mieszaną: malowanie i drapanie

30 września 2020

Środa, XXVI Tydzień zwykły