Galeria

6 czerwca nasze Przedszkole i Szkoła zorganizowały po raz trzeci - Przegląd Piosenki Religijnej „Boże Owieczki”. W przeglądzie brało udział 170 dzieci w wieku od 3 do 15 lat z całego woj. łódzkiego. Był naprawdę wysoki poziom. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Dzieci z grupy 5 i 6 - latków wywalczyły II miejsce w Przeglądzie Teatrzyków Bajkowa Parada. Nasz teatrzyk Domino wystawił przedstawienie pt:"Agata na tropie klusek do rosołu". Naszym dzieciakom gratulujemy odwagi i talentu. 😀

Nasze przedszkole odwiedził Pan Strażak, który opowiedział nam o swojej trudnej i niebezpiecznej pracy. Dziękujemy 🙂

Z okazji zbliżających się: dnia mamy i taty uczniowie klasy 5 przygotowali drobne prezenty - mamy nadzieje, ze własnoręcznie wykonane świeczniki będą mila niespodzianka dla rodziców.

Nasi zerówkowicze w przedszkolu nie narzekają na nudę,zobaczcie sami 🙂

"Detektywi duzi i mali" pod takim hasłem przebiegał kolejny już przegląd teatrzyków Bajkowa Parada w którym wzięły też udział nasze 5 i 6- latki. Dzieciaki, zagrały przedstawienie pt:"Agata na tropie klusek do rosołu" i bardzo dobrze wcieliły się w swoje role. Gratulujemy odwagi🙂

Lekcje angielskiego mogą być ciekawe i kreatywne :) Na zdjęciach pokazujemy "krzesła gramatczne", na których uczniowie poznawali jeden z angielskich czasów, oraz ekscytujący dla uczniów interaktywny quiz, który sprawdzał zasób słownictwa za pomocą smartfonów.

W naszej szkole cyklicznie odbywają się warsztaty fotograficzne. Na zdjęciach pokazujemy warsztat poświęcony fotografii ulicznej oraz fotografowaniu doświadczenia chemicznego w warunkach domowych.

wtorek,
25 czerwca 2019