Klasa I
Obliczenia pieniężne u pierwszaków i jesienne parasole.

Dzień postaci z bajek na pewno nasze przedszkolaki zapamiętają na długo. Latającym dywanem przenieśliśmy się do Krainy Bajek. Nie było łatwo, bo po drodze musieliśmy rozwiązywać różne rebusy i zagadki. Gratulujemy przedszkolakom ogromnej wiedzy i dziękujemy za super stroje i świetną zabawę:-)

Akademia i rozstrzygnięcie konkursu plastyczno -historycznego - "Polska Niepodległa"

d

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci. W tym dniu i nasza szkoła zamieniła się w prawdziwą bajkową krainę.

Uczniowie z naszej szkoły w ramach akcji Ministerstwa Edukacji „Szkoła Pamięta” odwiedzili groby bohaterów walk o wolność. Dla uczczenia ich pamięci zapalili znicze na mogiłach żołnierzy i powstańców.

Na początku uczniowie zostali wprowadzeni w tematykę kodów QR. Dostali pierwszy kod "OTO", wzięli w rękę swoje smartfony z uruchomioną aplikacją do czytania kodów QR i zabawa się zaczęła. Gra nie była łatwa, ale przysporzyła uczestnikom wielu pozytywnych emocji. Następnie była prezentacja i przybliżenie postaci ŚWIĘTYCH ze swoich plakatów. Na koniec oczywiście nie zabrakło tańców i nagród dla przebranych uczniów.

Uczniowie z klasy III postanowili sami zrobić swoją czekoladę. Była bardzo smaczna i słodka.

Grupa 3 i 4 latków udała się z wizytą na cmentarz. Dzieci zapaliły znicze na grobach oraz pomodliły się za wszystkich, którzy spoczywają na cmentarzu.

niedziela,
08 grudnia 2019