Licznik

Liczba wyświetleń:
925239

Wyszukiwanie

  Klasa I
Obliczenia pieniężne u pierwszaków i jesienne parasole.

Dzień postaci z bajek na pewno nasze przedszkolaki zapamiętają na długo. Latającym dywanem przenieśliśmy się do Krainy Bajek. Nie było łatwo, bo po drodze musieliśmy rozwiązywać różne rebusy i zagadki. Gratulujemy przedszkolakom ogromnej wiedzy i dziękujemy za super stroje i świetną zabawę:-)

Akademia i rozstrzygnięcie konkursu plastyczno -historycznego - "Polska Niepodległa"

  d

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci. W tym dniu i nasza szkoła zamieniła się w prawdziwą bajkową krainę.

Uczniowie z naszej szkoły w ramach akcji Ministerstwa Edukacji „Szkoła Pamięta” odwiedzili groby bohaterów walk o wolność. Dla uczczenia ich pamięci zapalili znicze na mogiłach żołnierzy i powstańców.

Na początku uczniowie zostali wprowadzeni w tematykę kodów QR. Dostali pierwszy kod "OTO", wzięli w rękę swoje smartfony z uruchomioną aplikacją do czytania kodów QR i zabawa się zaczęła. Gra nie była łatwa, ale przysporzyła uczestnikom wielu pozytywnych emocji. Następnie była prezentacja i przybliżenie postaci ŚWIĘTYCH ze swoich plakatów. Na koniec oczywiście nie zabrakło tańców i nagród dla przebranych uczniów.

Uczniowie z klasy III postanowili sami zrobić swoją czekoladę. Była bardzo smaczna i słodka.

Grupa 3 i 4 latków udała się z wizytą na cmentarz. Dzieci zapaliły znicze na grobach oraz pomodliły się za wszystkich, którzy spoczywają na cmentarzu.

Więcej...

 

 

Dzisiaj jest

niedziela,
08 grudnia 2019

(342. dzień roku)

Siostra Julia OP

Liturgia słowa

Święta

Niedziela, II Tydzień Adwentu
Rok A, II
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny

Zegar

Polityka