Menu

 

 

 

Licznik

Liczba wyświetleń:
3459789

Wyszukiwanie

Siostra Julia OP

Galeria

Klasa pierwsza przeniosła się na chwilę do Paryża i tam wyglądając przez okno mogła dostrzec Wieżę Eiffla :-) Zapraszamy do oglądania pięknych prac plastycznych.

Dzieciaczki z grupy czterolatków dzielnie pracują w domu, przy tym świetnie się bawiąc ,a oto efekty ich pracy.Dziekujemy Wam Kochani za zaangażowanie, a Waszym rodzicom za pomoc.

  Motyle
14 marca obchodziliśmy Dzień Motyli, dlatego przez cały tydzień to kolorowe stworzenie towarzyszyło nam w świetlicy. Dowiedzieliśmy się ciekawostek z życia motyli, poznaliśmy jego cykl rozwoju, dlaczego są tak kolorowe oraz ile mierzy największy oraz najmniejszy gatunek motyla. Oczywiście nie zapomnieliśmy o motylach nocnych, które lubią się kamuflować. Prace plastyczne natomiast wyszły piękne i kolorowe, zobaczcie sami :-)

Uczniowie klasy I postanowili poczuć się wiosennie i zaczęli nowy dzień od przyrządzania pysznych, zdrowych i kolorowych kanapek. Każdy mógł przygotować drugie śniadanie według swoich upodobań i wybranych smaków. Wykorzystaliśmy zieloną sałatę, rukolę, pomidory, ogórki, szczypiorek, rzodkiewki i stworzyliśmy smaczne, a zarazem zdrowe kanapki. Kanapki wyglądały bardzo smakowicie, wszyscy jedli z wielkim apetytem. Były to wspaniałe zajęcia uczące samodzielności, właściwego zachowania się przy stole i zdrowego odżywiania się. Dzieci już wiedzą, że śniadanie to podstawa naszego dnia, a szczególnie kiedy znajdują się w nim bogate w witaminy warzywa. W tym sezonie wiosennym stawiamy na zdrowie!!!

Ach te nerwy...Nerwy „chowamy do konserwy” ale...w razie gdyby się tam nie zmieściły pomoże nam w rozładowaniu napięcia „Gniotek”, którego sami zrobiliśmy na zajęciach.

W klasie I kolorowe warzywa stały się UFOLUDKAMI  Na zajęciach „Rondelkolandia” uczniowie wykazali się dużą pomysłowością, kreatywnością i zmysłem estetycznym. Gratulujemy wykonawcom zdolności plastycznych, bogatej wyobraźni oraz fantazji

Więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Święta

Czwartek, XXIV Tydzień zwykły
Rok A, I
Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

Polityka