Menu

 

 

 

Licznik

Liczba wyświetleń:
1305183

Wyszukiwanie

Szanowni Rodzice.

W związku z rozpoczętym nowym rokiem szkolnym i przedszkolnym zachęcamy Państwa do ubezpieczenia Państwa dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadów dzieci i młodzieży szkolnej.

Po przeanalizowaniu wielu ofert przedstawiamy Państwu ofertę najkorzystniejszą pod względem zakresu ubezpieczenia - ofertę z InterRisk TU SA EDU PLUS.

Więcej informacji 

 
"Oto najlepsi szachiści wśród uczniów szkół podstawowych. Na ligę złożyły się trzy turnieje dla dziewcząt i chłopców. W zawodach rywalizowało łącznie blisko 50 osób z siedmiu miejskich podstawówek.
We wtorek rozegrano ostatni turniej i podsumowano cały cykl rozgrywek.
Najlepszym młodym szachistą okazał się Maksymilian Arndt - klasa VII. Drugie miejsce zajął Franciszek Bogdan - klasa VII. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna była Ewa Bogdan - klasa V.
 
Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody, które wręczyli Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Radosław Kaczmarek, kierownik Referatu Edukacji.
Rozstrzygnięto także klasyfikację drużyną. Tu pierwsze miejsce zajęła Katolicka Szkoła Sióstr Dominikanek. Na drugim miejscu znalazła się Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1, a na trzecim Szkoła Podstawowa nr 13..."
 
Nasi zawodnicy w stylu mistrzowskim sięgnęli po zwycięstwo. Uzyskany rezultat budzi szacunek i uznanie.
TO NIEWIARYGODNY WYCZYN. BRAWA I GRATULACJE DLA CAŁEGO ZESPOŁU!!! :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szanowni Państwo, w związku z trwającą epidemią COVID-19 i decyzją Ministra Edukacji Narodowej o powrocie od 1 września 2020 r. do nauczania stacjonarnego nasza Szkoła przygotowała następujące procedury, które pozwolą nam zadbać o wspólne zdrowie:

PROCEDURA ORGANIZACJI PRACY.pdf

Procedura bezpieczeństwa w szkole Covid.pdf

Powrót

Kilka słów o nas...

 

 

 

Dzisiaj jest

czwartek,
01 października 2020

(275. dzień roku)

Siostra Julia OP

Święta

Czwartek, XXVI Tydzień zwykły
Rok A, II
Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, dr Kościoła

Zegar

Polityka