dni otwarte

swietlica

dzien dziecka

Licznik

Liczba wyświetleń:
625136

Wyszukiwanie

Grupa 5 i 6 - latków ruszyła z projektem "Mały Miś w świecie literatury" (więcej)

Grupa "Owieczki Dobrego Pasterza" wtorkowy pobyt w przedszkolu spędziła bardzo aktywnie, bo na rowerach. W ten właśnie dzień odbył się rajd rowerowy. Pogoda dopisała, humory i siła również. Było naprawdę super, zobaczcie sami 🙂Dziękujemy bardzo  tatusiom naszych pociech za pomoc w zorganizowaniu wycieczki. (GALERIA)

10 września uczniowie klasy I wybrali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim. Dzieci uczestniczyły w lekcji bibliotecznej " Poczytaj mi-Ależ Gustawie". Lekcja ta odbyła się w ramach realizacji zadania " Wkręceni w czytanie". Pani bibliotekarka czytała opowiadanie o duchach. Dzieci dowiedziały się jak skutecznie chronić się przed duchami a nawet jak można się z nimi zaprzyjaźnić. W drugiej części spotkania każdy wykonał własną książkę. Zadanie to obudziło w dzieciach ogromne emocje i wyzwoliło kreatywność. Każda nowo powstała książka została zabrana przez nas do domu. Otrzymaliśmy także pamiątkowe opaski, które będą nam przypominały o pobycie w bibliotece.(Galeria)

03.09 uczniowie klasy I uczestniczyli w inauguracji roku szkolnego. Koncert połączony z uroczystym ślubowaniem został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury. Symbolicznego pasowania na ucznia dokonał prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak.

Życzymy " Naszym Pierwszakom" Błogosławieństwa Bożego na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Dzisiaj jest

piątek,
21 września 2018

(264. dzień roku)

Siostra Julia OP

Liturgia słowa

Święta

Piątek, XXIV Tydzień zwykły
Rok B, II
Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

Zegar

Polityka