swietlica

 

Licznik

Liczba wyświetleń:
753343

Wyszukiwanie

Uczniowie Naszej Szkoły laureatami konkursu Olimpusek

 Miejsca od 6 do 15 - DYPLOM LAUREATA!
Gratulujemy naszym wspaniałym uczniom zwycięstw!

Z wielką przyjemnością i dumą ogłaszamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Olimpusek”:

KOLEJNE DNI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE :-)

Były zajęcia z gliny, spotkanie "z panem PATYCZAKIEM", po co nam monitory interaktywne w każdej klasie?, zajęcia plastyczne i zwiedzanie szkoły :-) (GALERIA)

Kilka słów o nas...

21 marca w naszym Przedszkolu świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Dzieci ozdobiły plac zabaw własnoręcznie wykonanymi girlandami. Nie zabrakło również zagadek, zabaw, konkursów i piosenek o tematyce wiosennej. Dużo radości sprawiło dzieciom wspólne wykonanie Marzanny. Zwieńczeniem tego dnia było wykonanie wiosennych kanapek. Wszyscy bawili się doskonale :-) (Galeria)

Tak tańczymy po pierwszych zajęciach tanecznych w SZKOLE.:-)

11 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole - XIII Etap rejonowy  Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego. W tym roku tematem zmagań była Ewangelia św. Łukasza. Uczestniczyło w nim 92 uczniów, w tym naszą szkołę reprezentowali: Anna C. , Mikołaj Z., Maksymilian A., Jan Ł.. POWODZENIA! (Galeria)


W ramach zajęć pozalekcyjnych uczniowie naszej szkoły i przedszkola mają możliwość do aktywnego uczestnictwa w kole plastycznym, prowadzonym przez panią Magdę K. Podczas spotkań uczniowie odkrywają i pogłębiają zainteresowania plastyczne, poznają nowe techniki, formy i metody pracy z tworzywem plastycznym. Doskonalą sprawność manualną. Zapraszamy do obejrzenia zajęć naszej "0"

28 lutego w naszej Szkole, odbyły się Dni Otwarte dla dzieci z pobliskich przedszkoli. Zapraszamy do fotorelacji :-)
 

 

Dzisiaj jest

poniedziałek,
22 kwietnia 2019

(112. dzień roku)

Siostra Julia OP

Święta

Poniedziałek, Oktawa Wielkanocna
Rok C, I
Poniedziałek w oktawie Wielkanocy

Zegar

Polityka