dni otwarte

dzien dziecka

Grupa 5 i 6 - latków ruszyła z projektem "Mały Miś w świecie literatury" (więcej)

Grupa "Owieczki Dobrego Pasterza" wtorkowy pobyt w przedszkolu spędziła bardzo aktywnie, bo na rowerach. W ten właśnie dzień odbył się rajd rowerowy. Pogoda dopisała, humory i siła również. Było naprawdę super, zobaczcie sami 🙂Dziękujemy bardzo  tatusiom naszych pociech za pomoc w zorganizowaniu wycieczki. (GALERIA)

10 września uczniowie klasy I wybrali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim. Dzieci uczestniczyły w lekcji bibliotecznej " Poczytaj mi-Ależ Gustawie". Lekcja ta odbyła się w ramach realizacji zadania " Wkręceni w czytanie". Pani bibliotekarka czytała opowiadanie o duchach. Dzieci dowiedziały się jak skutecznie chronić się przed duchami a nawet jak można się z nimi zaprzyjaźnić. W drugiej części spotkania każdy wykonał własną książkę. Zadanie to obudziło w dzieciach ogromne emocje i wyzwoliło kreatywność. Każda nowo powstała książka została zabrana przez nas do domu. Otrzymaliśmy także pamiątkowe opaski, które będą nam przypominały o pobycie w bibliotece.(Galeria)

03.09 uczniowie klasy I uczestniczyli w inauguracji roku szkolnego. Koncert połączony z uroczystym ślubowaniem został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury. Symbolicznego pasowania na ucznia dokonał prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak.

Życzymy " Naszym Pierwszakom" Błogosławieństwa Bożego na nowej drodze obowiązków szkolnych.

piątek,
21 września 2018

Piątek, XXIV Tydzień zwykły
Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty