Licznik

Liczba wyświetleń:
1440577

Wyszukiwanie

Siostra Julia OP

s. mgr Andrea Magda Krsyna OP

Dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej Sióstr Dominikanek im. bł. s. Julii Rodzińskiej

oraz Katolickiego Niepublicznego Przedszkola Sióstr Dominikanek im. bł. s. Julii Rodzińskiej

dominikanka, 

s. mgr Zuzanna Ewelina Gabiga OP

Nauczyciel zajęć komputerowych, wychowawca klasy I

 

DOMINIKANKA Z GITARĄ :-)

p. mgr Marlena Koperniak

 Wychowawca klasy II

p. mgr Karolina Mierzwa

Wychowawca klasy III

Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo- wychowawczą z pracą socjalną oraz edukację wczesnoszkolną (wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe)

p. mgr Monika Raś

wychowawca klasy V

Od 22 lat uczę języka polskiego. Każdy kolejny rok jest dla mnie przygodą. Wciąż lubię uczyć i wierzę, że warto. Najważniejsze jest dla mnie rozbudzanie w uczniach pasji i kształtowanie postaw pełnych szacunku.

 
 

p. mgr Karol Baryła

Nauczyciel historii, wychowawca klasy VI.

 Jestem nauczycielem dyplomowanym. Uczę historii, wiedzy o społeczeństwie.  Na co dzień pracuję z uczniami w wieku gimnazjalnym i szkoły podstawowej. W swojej pracy cenię zaangażowanie, pomysłowość, aktywność oraz chęć dalszego dokształcania się. Lekcje z dziećmi to dla mnie zarówno wielka radość jak i wspaniałe doświadczenie. Praca w Szkole Podstawowej Sióstr Domiikanek to dla mnie nowe wyzwanie.

p. mgr Magdalena Leśniewska

Nauczyciel języka angielskiego w klasach III, IV, VII,

wychowawca klasy VII

Języka angielskiego uczę od 11 lat. Uwielbiam pracę z dziećmi,sprawia mi to wielką radość i spełnienie zawodowe, co przekłada się na efekty mojej pracy.

 

p. mgr Paulina Holweg-Ściepłek

Nauczyciel języka angielskiego,  Przedszkole, klasy I, II.

Jestem magistrem filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Moją motywacją w pracy są widoczne efekty w nauczaniu języka i pewność, że uczniowie są świadomi swoich umiejętności. Uwielbiam pracę z dziećmi, bo potrafią dostrzec same zalety uczenia się języka. 

p. mgr Danuta Burzyńska - Szmigiel

Nauczyciel fizyki

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi na kierunkach: fizyka i matematyka. Nauczycielka od 1982 roku. Lubi pracę z młodzieżą, chętnie przygotowuje uczniów do konkursów, pokazuje zadziwiający świat przyrody nieożywionej. Uważa, że fizyka jest wszędzie - wystarczy się rozejrzeć. Ma poczucie humoru. Uważa, że uczyć się należy od najlepszych.

p. mgr Ewa Kaczmarek

Nauczyciel języka hiszpańskiego

 Ukończyłam filologię romańska ze specjalizacją hiszpańską na Uniwersytecie Łódzkim. Od 16 lat czynnie pracuję jako nauczyciel języka francuskiego i hiszpańskiego ucząc dzieci małe, młodzież i dorosłych. Moja praca jest moją pasją i ciągłym wyzwaniem. W nauczaniu języka obcego cenię konsekwencję i systematyczność. W mojej pracy wykorzystuję najnowsze techniki nauczania oraz bezpośrednie metody nauczania ukierunkowane na komunikację. Uważam, że przełamanie strachu w mówieniu jest najważniejsze w nauce języka obcego.

p. mgr Emilia Wajszczyk

Nauczycielka biologii  

Absolwentka UŁ, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska 

p. mgr Marcin Nowak

Nauczyciel wychowania fizycznego

 

p. mgr Ewelina Pabich

Nauczyciel wdżwr

W moim  życiu kieruje się słowami Św. Augustyna: " Jeżeli Bóg jest na pierwszym miejscu, wtedy wszystko  jest na właściwym miejscu".  Jestem dumna z tego, że mam możliwość pracować w szkole, w której dzieci wychowywane są w duchu chrześcijańskich wartości. Bardzo lubię swoją pracę, którą traktuję jako misję, co sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Staram się podążać za potrzebami dzieci, dawać im tyle ciepła i serdeczności ile potrzebują. Dziękuje Bogu  za to, że mam możliwość realizować swoje powołanie poprzez udzielanie  pomocy i wsparcia potrzebującym, a tym samym doświadczać miłości Bożej w każdym uśmiechu dziecka oraz w oczach rodziców cieszących się z postępów swoich pociech.

p. mgr Anna Janas

Wychowawca w świetlicy

 Jestem absolwentką studiów magisterskich o kierunku pedagogika opiekuńczo - wychowawcza.  Bóg w swej hojności obdarzył mnie zamiłowaniem do rzeczy artystycznych. Moją pasją są wszelkie prace plastyczne. Chętnie wykorzystuję to przy zajęciach z dziećmi, próbując w swych podopiecznych w ten sposób wzbudzić to zainteresowanie oraz zachęcić do pracy twórczej.

p. mgr Agnieszka Zalewska

Mauczyciel matematyki i techniki

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Od 15 lat pracuję jako nauczyciel matematyki i techniki. W swojej pracy najbardziej cenię zaangażowanie uczniów oraz ich entuzjazm.

S. mgr Sebastiana Wiesława Zubel OP

nauczyciel religii

Katechizuję dzieci w naszej szkole i w przedszkolu oraz młodzież w Szkole Ekonomicznej. Prowadzę także zajęcia robótek ręcznych. Praca z dziećmi i młodzieżą jest moją pasją.

p. mgr Joanna Mikołajewska

nauczyciel, wychowawca grupy Owieczki

 Jestem absolwentką studiów II stopnia WSSMiA w Warszawie na kierunku politologicznym oraz pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, a obecnie studentką II stopnia edukacji publicznej również w Warszawie. Moim marzeniem zawsze było aby pracować z dziećmi i dziękuję panu Bogu za to, że moje marzenie się spełniło. Uwielbiam i bardzo kocham dzieci dlatego każda chwila spędzona z nimi daje mi ogromną satysfakcję. Moim pragnieniem jest w każdym dziecku rozbudzić ciekawość świata i ludzi oraz spostrzegawczość i wrażliwość. Motto jakim się kieruję w życiu to: „Dzieci potrzebują ciepła i wielkiej miłości żeby być ludźmi”(P.Bosmans)

s. Anita

Asystent nauczyciela 

p. mgr Karolina Radziszewska

nauczyciel, wychowawca grupy Aniołki

Ukończyłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi na kierunku edukacja wczesnoszkolna - wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Jestem także absolwentką Uniwersytetu Humanistyczno - Przyrodniczego w Piotrkowie Tryb. gdzie ukończyłam studia pedagogiczne o specjalności pedagogika opiekuńczo - wychowawcza. W pracy z dziećmi kieruję się sercem. Patrzę na dziecko sercem.

p. mgr Anna Roszkowska

nauczyciel, wychowawca grupy Gwiazdeczki
 
Jestem absolwentką kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim. Ważne jest dla mnie niesienie pomocy, wspierania w trudnych sytuacjach.
 
Niesamowite jest to, iż tak naprawdę dziecko jest dla nas doskonałym nauczycielem, motywatorem do dalszego rozwoju, pracy nad sobą. Możemy się od nich wiele nauczyć, chociażby zachwycania się z każdej najmniejszej rzeczy, spontaniczności, radości, miłości, czy wrażliwości. Ciekawe są otaczającego ich świata, otwarte na nowe rzeczy.
 
.

p. mgr Paulina Laszczyk

nauczyciel, wychowawca grupy Iskierki

Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalności: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz pedagogika opiekuńczo – wychowawcza na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim.Wychowywałam się w rodzinie wielodzietnej i właśnie tam zdobywałam doświadczenie w opiece nad dziećmi. Miłość do dzieci i chęć pracy z nimi wyniosłam z domu. Obecnie mam zaszczyt pracować z najmłodszą grupą – Iskierkami. Jest to dla mnie spełnienie marzeń, a także swego rodzaju misja, gdyż najmłodsi potrzebują najwięcej uwagi i zaangażowania. Jestem szczególnie wdzięczna Bogu, że jest mi dane wspomagać w rozwoju te maleństwa, obserwować ich postępy, po prostu widzieć jak rosną. W swej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem i szczęściem dzieci. Pragnę przekazywać im cenne wartości moralne i chrześcijańskie oraz pomóc rodzicom w ich wychowaniu na wspaniałych ludzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Święta

Niedziela, II Tydzień zwykły
Rok B, I
Druga Niedziela zwykła

Polityka