Dnia 18.04 w Prywatnym Przedszkolu Jacka i Agatki odbył się międzyprzedszkolny konkurs recytatorski „Wiersze i wierszyki nie od parady - wiersze z morałem ". Nasze przedszkole reprezentowały Alicja Kaźmierska z grupy 6- latków, która recytowała wiersz M. Strzałkowskiej pt.„Bazie", oraz Kalinka Misztela z grupy 5- latków, która również wyrecytowała wierszyk tej samej autorki pt. „Może potem". Wykonanie obu dziewczynek bardzo podobało się jury i publiczności. Obie dziewczynki zostały wyróżnione i poproszone o powtórne zaprezentowanie swoich wierszyków.

Gratulujemy sukcesu!!!

Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski

"Wiersze i wierszyki nie od parady - wiersze z morałem ". Nasze przedszkole reprezentowały Alicja Kaźmierska i Kalinka Misztela.

wtorek,
17 września 2019

Wtorek, XXIV Tydzień zwykły
Rok C, I