dni otwarte

dzien dziecka

Nasza Patrycja z grupy "Aniołków" skończyła 3 latka:-) Wszystkiego najlepszego

W poniedziałek nasze przedszkolaki obchodziły "Dzień kropki". Przy wesołych zabawach i tańcach odkrywały swoją kreatywność ;-) A każda grupa stworzyła swoją przepiękną kropkę. Sami zobaczcie :-)

p

Grupa 5 i 6 - latków ruszyła z projektem "Mały Miś w świecie literatury". Projekt ma na celu rozpowszechnianie czytania wśród dzieci w wieku przedszkolnym na całym świecie. My już wybraliśmy misia i nadaliśmy mu imię Maciek,będzie on naszym towarzyszem w czasie trwania zabawy 🐻 🐻 🐻

Nasz przedszkolak z "0" Alex skończył już 6 lat 🎂Życzymy Ci wszystkiego co najlepsze

Grupa "Owieczki Dobrego Pasterza" wtorkowy pobyt w przedszkolu spędziła bardzo aktywnie, bo na rowerach. W ten właśnie dzień odbył się rajd rowerowy. Pogoda dopisała, humory i siła również. Było naprawdę super, zobaczcie sami 🙂Dziękujemy bardzo tatusiom naszych pociech za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

Nasza Hania z grupy "0" skończyła właśnie 6 latek🙂Życzymy Ci Haniu wszystkiego najlepszego

W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się, że praca strażaka nie polega tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy ludziom podczas wypadków samochodowych. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.. .Ślicznie dziękujemy Panu Marcinowi za ciekawą lekcję,

W dzieci ze wszystkich grup wiekowych uczestniczyły w warsztatach pszczelarskich prowadzonym przez panią Jankowską. Zajęcia te miały na celu zapoznanie dzieci z życiem pszczół i ich ogromną rolą jaką pełnią w środowisku naturalnym. Podczas zajęć przedszkolaki poznały pracę pszczelarza, dowiedziały się jak wybiera się miód z ula i do czego służą takie tajemnicze sprzęty jak podkurzacz czy podkarmiaczka. Zaglądały do wnętrza tradycyjnego trzcinowego ula. Dowiedziały się jak wygląda podział ról i organizacja życia w pszczelej rodzinie. Poznały zasady bezpiecznego kontaktu z owadami oraz nauczyły się odróżniać pszczołę od osy. Wszystkie dzieci degustowały też różne gatunki miodu oraz przymierzały stroje pszczelarskie.

Nasza Antonina z Promyczków Radości obchodziła ostatnio imieniny i uraczyła nas takimi pychotkami. Wszystkiego najlepszego Tosiu😘

Wszystkie przedszkolaki z naszego przedszkola brały udział w uroczystej Mszy Św. u o. Bernardynów w dniu Świętego Antoniego i każde z nich nioslo do poświęcenia białą lilię. Czyż nie wyglądamy pięknie?

piątek,
21 września 2018

Piątek, XXIV Tydzień zwykły
Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty