dni otwarte

dzien dziecka

Galeria

W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się, że praca strażaka nie polega tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy ludziom podczas wypadków samochodowych. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.. .Ślicznie dziękujemy Panu Marcinowi za ciekawą lekcję,

W dzieci ze wszystkich grup wiekowych uczestniczyły w warsztatach pszczelarskich prowadzonym przez panią Jankowską. Zajęcia te miały na celu zapoznanie dzieci z życiem pszczół i ich ogromną rolą jaką pełnią w środowisku naturalnym. Podczas zajęć przedszkolaki poznały pracę pszczelarza, dowiedziały się jak wybiera się miód z ula i do czego służą takie tajemnicze sprzęty jak podkurzacz czy podkarmiaczka. Zaglądały do wnętrza tradycyjnego trzcinowego ula. Dowiedziały się jak wygląda podział ról i organizacja życia w pszczelej rodzinie. Poznały zasady bezpiecznego kontaktu z owadami oraz nauczyły się odróżniać pszczołę od osy. Wszystkie dzieci degustowały też różne gatunki miodu oraz przymierzały stroje pszczelarskie.

Nasza Antonina z Promyczków Radości obchodziła ostatnio imieniny i uraczyła nas takimi pychotkami. Wszystkiego najlepszego Tosiu😘

Wszystkie przedszkolaki z naszego przedszkola brały udział w uroczystej Mszy Św. u o. Bernardynów w dniu Świętego Antoniego i każde z nich nioslo do poświęcenia białą lilię. Czyż nie wyglądamy pięknie?

Nasza Szkoła i Przedszkole w piątek 8 czerwca zorganizowała II Przegląd Piosenki Religijnej „Boże Owieczki”. W przeglądzie wzięło udział 130 dzieci z pobliskich szkół i przedszkoli. Podczas prezentacji artyści mieli możliwość wykonania dowolnych piosenek religijnych. Festiwal przebiegał w atmosferze dobrej zabawy, dlatego wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni ogromnymi brawami, upominkami, dyplomami, a na koniec także wyróżnieni uczestnicy otrzymali Anioła Dobrej Muzyki i sprzęt muzyczny. Z naszego Przedszkola i Szkoły wyróżnienie otrzymali: Julia Badek - grupa "PROMYKI DOBRA" :-) i Klasa I :-)

W tym wyjątkowym dniu oglądaliśmy przepiękne przedstawienie przygotowane przez rodziców dzieci z naszego Przedszkola. Już niebawem udostępnimy cale przedstawienie. Po przedstawieniu bawiliśmy się na placu zabaw... było mnóstwo niespodzianek... małe co nie co do zjedzenia... i dobra muzyka:-)

wtorek,
17 lipca 2018