konkurs

dzien dziecka

Galeria

Nasze Aniołki wybrały się na wycieczkę do Muzeum Sztuki w Łodzi. Uczestniczyły w warsztatach pt. " Gniecione plecione, czyli o rzeźbach". Poznały rzeźby tradycyjne i nowoczesne, a później same mogły sprawdzić swoje talenty projektując z kartonów oraz z gliny wykorzystując zawodowe narzędzia rzeźbiarzy. Zobaczcie sami:-)

Wiktoria i Rozalka z grupy "Aniołki" obchodziły swoje urodzinki;-) Był pyszny tort i urodzinowe szaleństwo na kulkach. Wszystkiego najlepszego;-)

Ostatnio odwiedził nas Teatr Eden ze spektaklem "Najlepszy Przyjaciel". Każdy z nas przypomniał sobie o swoim Aniele Stróżu, ale nie zabrakło też uśmiechu i dobrej zabawy. Dziękujemy:-)

Konkurs przedszkolny na "Najpiękniejszą bombkę" rozstrzygnięty.Każda grupa miała za zadanie wykonać bombkę techniką dowolną i musimy przyznać, że pomysłów nie brakowało. Były bombki z łupiny orzechów, z makaronu, że sreberka a nawet i z guzików. Wszystkie przepiękne i ciężko było wyłonić zwycięzców, a więc każda grupa otrzymała nagrodę za swoją pracę. Zobaczcie sami, czyż nie są cudowne 😊

Nasze Aniołki oraz karnawałowo i mroźnie na śniegu

Spacer przedszkolaków do najbliższych szopek bożonarodzeniowych.

Było mroźno, ale i zarazem super. Dziękujemy gospodarzom za świetną lekcję przyrody.

Dzieci z przedszkola i szkoły miały okazję spotkać się z Panią Policjantką, która zapoznała ich z zasadami ruchu drogowego oraz udzieliła wskazówek i rad na temat bezpiecznej drogi do szkoły i przedszkola. Dzieciaki wykazały się ogromną wiedzą w tej dziedzinie 😊

sobota,
23 lutego 2019

Sobota, VI Tydzień zwykły