swietlica

 

Licznik

Liczba wyświetleń:
849798

Wyszukiwanie

Galeria

Uczniowie klasy 5 pojechali na wycieczkę, która była nagrodą za zajęcie 2 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Mistrz Recyklingu Maks Porządkuje Odpady". Wycieczka rozpoczęła się od prezentacji zakładu odzysku i recyklingu zużytych urządzeń elektrycznych w Błoniu. W czasie przejścia ścieżką edukacyjną, uczniowie nie tylko dowiedzieli się jak odzyskuje się poszczególne elementy np. lodówek, ale również mogli sprawdzić ile waży cała klasa. Na koniec pobytu w Błoniu, każdy uczestnik wycieczki mógł przymierzyć baterię ;-) Następnie uczniowie zwiedzili park rzeźby i pałac w Radziejowicach.

6 czerwca nasze Przedszkole i Szkoła zorganizowały po raz trzeci - Przegląd Piosenki Religijnej „Boże Owieczki”. W przeglądzie brało udział 170 dzieci w wieku od 3 do 15 lat z całego woj. łódzkiego. Był naprawdę wysoki poziom. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Więcej...

 

Dzisiaj jest

wtorek,
17 września 2019

(260. dzień roku)

Siostra Julia OP

Święta

Wtorek, XXIV Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Roberta Bellarmina, biskupa i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa

Zegar

Polityka